Jdi na obsah Jdi na menu
 

Chcete být Administrátorem?

19. 10. 2013

Dobrý den.
Hledáme lidi do funkce Administrátorů této stránky.
Pokud máte zájem vyberte si jednu z těchto funkcí:

Designér
Správce Komentářů
Opravář neplatných videí
Novinář
Správce FaceBookové stránky
Fotograf
4x Pomocný Administrátor všecho


 

Co jaká funkce dělá?

Designér: Musí umět vytvářet HTML šablony webu a měnit je aspoň jednou do roka. Může měnit Design každé sekce (obrázky, perexy sekcí atd.) a mění záhlaví (obrázek v záhlaví).
Nad 15 let!!!

Opravář neplatných videí: Kontroluje všechny videa a ta, která nejdou spouštět, opravuje, aby šla spouštět (nebo je vymění). Měl by umět zacházet s videem a měl by mít nějaký program na úpravy videí jako "Windows Movie Maker" a musí mít program ke spouštění videí (nejlépe "VLC Media Player"). Spolupracuje s Titulkářem. Umí vkládat videa na YouTube - tudíž na něm má účet. Umí základy angličtiny.
Nad 13 let!!!

Novinář: Minimálně jednou měsíčně přináší novinky ze světa pokémonů. Měl by umět anglicky/japonsky (nejhůř aspoň francouzsky). Ovládá pokročilou gramatiku. Umí psát článek aspoň o sto slovech.
Nad 12 let!!!

Správce FaceBookové stránky: Musí mít vlastní FaceBook. Umí s ním zacházet a měl by umět s odkazy (URL, HTTP, WWW...), obrázky (JPG a PGN) a s videy (AVI, MP4) a hudbou (MP3). Měl by mít program na úpravu videí jako "Windows Movie Maker" a program "Malování" nebo "Paint.net" [nebo při nejlepším "Photoshop" (ale ten není zapotřebí)]. Ovládá pokročilou gramatiku. Na FaceBook chodí aspoň jednou týdně.
Nad 13 let!!!

Fotograf: Upravuje obrázky na FaceBooku a na stránce. Ovládá úpravy fotek aspoň v programu "Malování" či v programu "Paint.net" (kdyžtak i Photoshop). Umí s formáty JPG a PNG a dokáže dělat fotky z videa (pomocí "VLC Media Player").
Nad 12 let!!!

Pomocný Administrátor všeho: Zvládá pracovat na internetu a na FaceBooku. Umí s obrázky, videami a zná dobře pokémony. Před přijmutím projde testem o devíti otázkách, v němž musí získat aspoň 65 bodů z 90. Umí anglicky. Ovládá úpravy souborů JPG, PNG, AVI, MP4, MP3 a umí s URL. Má "Microsoft Word"/"Libre Office", "Malování" či "Paint.net", program na úpravu videí jako "Windows Movie Maker" a "VLC Media Player".
Minimálně 13 let!!!

Podmínka pro všechno: 
Musí mít svůj email a účet Google+.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Až si vyberete napište mi na email (matysek.pokemon@eaurora.cz) nebo na FaceBookovou stránku (zde) toto:

Chci dělat: (to co jste si vybrali)
jmenuju se: (vaše pouze KŘESTNÍ jméno)
a můj email je: (váš email)

Následně vám na email pošlu vyplňovací formulář, který vyplníte pomocí Google +. Poté vám zašlu dvaceti otázkový dotazník ohledně toho, jak dobře znáte pokémony. Po vyplnění odešlete opět na můj email a já ho ohodnotím. Teprve potom Vám na email přijdou nezbytečně důležité věci o stránkách (vaše heslo k úpravám atd.) a budete moct začít začít!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

prehravani videa pokemon

pavel zvoniček,25. 10. 2015 15:38

ma dotas proč nefunguje prehravani videa na vašich strakami a navod presni ve českem dabingu

Re: prehravani videa pokemon

Matěj,1. 12. 2015 17:44

Takže zaprvé, piš prosím do správné sekce.
Za druhé, opravdu nevím, jaké video ti nejde přehrát, protože v této sekci žádné video není.
A za třetí, slovní návody ke hrám na mé stránce jsou, ty videové jsou bohužel anglicky. Za to se omlouvám a můžeš si být jist, že český vidoenávod již chystám.

Jinak to prosím neber, jako urážku, protože tak jsem to nemyslel.
Matěj (Board Admin.)

Re: Re: prehravani videa pokemon

Matěj,1. 12. 2015 17:47

A omlouvám se, jestli jsem tvé otázce špatně porozumněl, ale je trochu zvláštně napsaná.

Opět si to prosím neber osobně.
Matěj (Board Admin.) ;)