Jdi na obsah Jdi na menu
 

13. prosinec

14. 12. 2015

Dnes dávám návod na vytvoření pokémoní karty. Návod je dělaný pro začátečníky.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nejdříve máte na výběr:

- Udělat si kartu zde.
- Udělat si kartu podle níže sepsaného návodu.

Druhou možnost prefuruji i já. Nejen proto, že je v češtině.
-----

Krok 1. - Vyberte si šablonu zde. Následně ji vložte do programu Malování. Má ho každá verze Windows, takže byste ho měli najít.

Krok 2. - Vyberte si obrázek trenéra, kterého chcete na své kartě představovat. Můžete vybírat z obrázků zde. Obrázek vybraného trenéra následně vložte do šablony, na místo vedle šesti políček.
Upozornění ke kroku 2: Do karty si nedávejte animované obrázky - v Malování se nehýbou. Obrázek zkopírujte tak, že přes něj přejedete, aby se přes něj udělala taková modrá věc. Následně na klávesnici stiskněte Ctrl a C. Následně v programu Malování stiskněte Ctrl a V.

Krok 3. - Do políček vložte obrázky pokémonů, které chcete mít v týmu. Seznam obrázků naleznete zde. Následně pokračujte podle návodu v sekci a poté se vraťte sem.

Krok 4. - Pokémony, které jste si uložili, si vložte opět do Malování. Obrázky zatím dejte vedle karty - budeme s nimi pracovat dále.

Krok 5. - Toto je nejdůležitější krok. Postupujte naprosto přesně podle návodu: Obrázky pokémonů si ořízněte tak, aby vám zbyli jen ty části těla, které chcete mít ve výsledné kartě (většinou je to hlava a část těla). Následně tento výřez proveďte u všech pokémonů. Výřezy vložte do políček v kartě.

Krok 6. - Nakonec už jen vybrat si, které odznaky si přejete mít. Vybírat si můžete zde. Odznaky si vložte do políček dole pod pokémony a trenéra.

Krok 7. - Tento krok je jednoduchý. Prostě si jen nahoru do volného políčka vedle nápisu Trainer's card napiště své písmeno pomocí tohoto obrázku:Krok 7. - A konečně je na čase kartu oříznout na správnou velikost.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář