Jdi na obsah Jdi na menu
 

Battle Frontier

Hoenn


Noland v bitvách využívá svojí moudrost, zápasí v Bojové továrně, většinou je viděn jak letí nad svou továrnou v letadle. Za vítězství získáte Silver Knowledge symbol nebo Gold - což je stříbrný a zlatý. Mezi jeho Pokémony se počítá legendární pták Articuno, ale Noland ho nechytil, pouze se s ním spřátelil, je ale jeho.


Greta je milovnice bojů, má především bojové typy. Při zápasech využívá své bojové umění,které ovládá skvěle. Také se ráda dívá na zápasení jiných trenérů. Zápasí v Bojové aréně. Za výhru získáte Silver nebo Gold Guts symbol.


Tucker dělá rád show pro diváky. Nosívá většinou hodně křiklavé a neobvyklé oblečení,někdy to jsou dokonce i kostýmy. Svoje taktiky také využívá v zápasech,jeho hlavním Pokémonem je Swampert. Zápasí v Bojové kopuli,za výhru získáte Silver Tactics a Gold Tactics symbol.


Lucy je velmi půvabná trenérka,dokonce i Brock se do ní zamiloval,potom ho ale Max zatahal za ucho,a Brock s tím přestal. Lucy většinou v zápasech používá Sevipera,jejího oblíbeného Pokémona. Její způsob zápasení je takový zvláštní. Zápasí v Bojové štice,a když s ní vyhrajete získáte Silver Luck symbol nebo Gold Luck symbol.


Spencer je i na svůj starý věk velmi zkušený trenér,není lehké ho porazit. V zápasech používá především hlavu a srdce. Většinou ho uvidíte se svými zaměstnanci,a i na jeho věk má velice pěkný život. Spenser je specialista na léčivé byliny,svým Pokémonům věří,zápasí v Bojovém paláci,za výhru s ním získáte Silver Spirit symbol a Gold Spirit symbol.


Brandon je král pyramidy,jeho zápasiště je Bojová pyramida. Na rozdíl od ostatních Frontierů chytil trio legendárních Golemů: Regirocka, Regice a Registeela. Všechny tři propustil aby zachránil Regigigase,kterého se pokoušela polapit zlá lovkyně pokémonů J. Je to jeden z nejsilnějších světových trenérů. Reggie Brandona nedokázal porazit,a to dokazuje,že je hodně silný. Dokonce i Paul si s ním dal zápas. Za výhru získáte Silver (Gold) Brave symbol.


Anabel je velmi zručná dívka,kterou je těžké porazit. Má psychické typy,a dokáže se s nimi telepaticky spojit. Její způsob je podobný jako dřív u Sabriny, ale ne tak krutý. Ash s ní poprvé prohrál,ale na po druhé vyhrál. Zápasí v Bojové věži a když jí porazíte získáte Silver (Gold) Ability symbol.
- - -
Sinnoh


Palmer je otec Barryho, jeho povaha je podobná jako jeho syna Barryho - hyperaktivní a arogantní. Palmer je vůdce v Bojové věži. S ostatními mluví nervózním zoůsobem, podobně jako Barry. Jaký otec,takový syn,a myslím, že už to Palmer nezmění.


Thorton je chytrý trenér, a má svůj VS Recorder, kam ukládá všechny své zápasy, nahrává je. Když chce, může tam nahrát co bude chtít. VS Recorder má ale většina Battle Frontierů, ale Thorton to používá asi nejvíce. Zápasí v Bojové továrně.


Dahlia je tanečnice, takže při zápasech zpívá a tak trochu i tancuje. Fantina je Dahliiním fanouškem, Fantině se líbí její taneční styl. Dahlia nosí elegantní oděvy, a i když s vyzyvatelem prohraje,usoudí, že to byl nádherný zápas. Má zápasiště v Bojové arkádě.


Darah & Caitlin mají zápasiště v Bojovém hradu. Darach je v Bojovém hradu vedoucím, a jeho nápomocná je právě Caitlin. V zápasech působí Caitlin jako rozmazlená holka - sedí na jeho trůnu a sleduje zápas Daracha a protivníka. Caitlin porážku nepřijímá tak dobře jako ostatní. Caitlin později nastoupila do Elitní čtyřky regionu Unova.


Argenta je poslední z Bettle Frontier trenérů v Sinnohu. Její ústředí se nachází v Bojové hale. Než je ale možno zápasit s ní, musí být poraženo padesát trenérů vřadě. Je to tedy o dvacet devět bitev více, než je potřeba u všech ostatních Sinnoh Battle Frontier členů. Podruhé je s ní možno zápasit až po 120 vítězství v řadě. Je asi nejstarší ze všech vůdců v Battle Frontier.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář