Jdi na obsah Jdi na menu
 

Elitní čtyřky

KANTO

Lorelei
Lorelei je hodně chytrá trenérka,která ví poměrně vše,na co se jí někdo zeptá. Je velkým idolem Misty. Je také silná trenérka,porazit ji je dost těžké. Ve hrách používá Laprase, v seriálech Dewgonga. Většinou se objevuje v Pomerančových ostrovech. Specializuje se na ledové typy.

Bruno
Bruno je jeden z nejlepších bojovníků. Specializace je jasná,bojové typy. Je oblíbeným studentem Chucka, kde si v horách našel obrovského Onixe, je normální,akorát vyrostl do větší výšky. Jeho strategie je tajemná,nechce jí prozrazovat.

Aghata
Agatha má specializaci na Duchové typy. I na její starší věk se s Agathou tězce vyhrává. Při zápasení používá takový zvláštní způsob,snaží se nejdřív protivníka zmást, a potom tvrdě zaútočit. Pomáhá ostatním trenérům, radí jim jak vyhrát. Ale domnívá se,že je příliš stará a slabá na to,aby byla v elitě ...

Lance
Lance se v elitě specializoval na dračí typy. Potom se stával silným soupeřem,až se stal šampionem Kanta. Podařilo semu chytit červeného Gyaradose, ale byl rozzuřený. Lance se stával slavný po celém světě,má takový hrdinský postoj, a málo do ví,že je bratranec Clair.

JOHTO

Will
Will se v Johtovské Elitě specializuje na psychické typy. V seriálech má Natu, a ten se potom vyvine do Xatua. Jeho vzhled je velmi tajemný. Nosí zvláštní oděvy a většinou masku přes oči,ale za tou maskou se skrývá opravdu zkušený trenér ...

Koga
Koga měl dříve stadion v Indigové lize spolu s Janine, po několika úspěchů se poté stal trenérem z elity. Stejně jako na stadionu,i v elitě se sepcializuje na Jedovaté typy. Ve hrách a seriálech má tyto Pokémony: Venomotha, Golbata, Scythera a Voltorba.

Bruno
Bruno je i v Kantovské elitě. Do této elity se dostal o několik sérií později. Má bojové typy Pokémonů - jeho specializace je na bojové typy - má Onixe, Nidorino a Hitmonchana. Je to oblíbený žák Chucka,a výborný bojovník.

Karen
Karen se v elitě specializuje na Temné typy Pokémonů. Karen je v této elitě jediná holka. Má Umbreona a Murkrowa. Karen je přesvědčena, že temní Pokémoni jsou divocí. Její zápasový styl je velice divoký také.

HOENN

Sidney
Sidney se v elitní čtyřce specializuje na Temné typy. Má Mightyenu, Cacturne, Shiftry, Sharpeda, Crawdaunta a asi nejsilnějšího z nich; Absola. Stejně jako většina mladých trenérů má Sidney svůj styl. Ve tváři má zlo, ale jinak je přátelský, a chce se bavit. V zápasech je velmi urážlivý - většinou když prohraje.

Phoebe
Phoebe je v elitě specializována na Duchové typy. V seriálech se doposud neobjevila, jako většina trenérů z elitní čtyřky. Má Banette, Dusclopse a Sableye. Phoebe je velice zručná,její styl oblékání připomíná dívku z Havaje. Její Sableye je v zápasech potíží pro soupeře. Je jak temný tak i duchový typ,takže nemá skoro žádné nevýhody.

Glacia
Glacia se specializuje se na Ledové typy Pokémonů,má Sealeo, Glalie a Walreina. Než přijela do Hoenn, trénovala ze svými ledovými Pokémony, ledové typy si prostě zamilovala,dokonce byla přezdívána jako královna ledu. Po úspěšných kouscích se dostala do Elitná čtyřky regionu Hoenn. Pochází z kontinentu kde je chladné podnebí.

Drake
Drake je z této elity jako poslední. Specializuje se na Dračí typy - má Altariu,Shelgona a Salamence. Objevil se v seriálu asi jen jednou,kdy ho Ash vyzval na zápas. Drake vyhrál,a Ash si uvědomil,že byl moc sebejistý.

SINNOH                                                                                                            

Aaron
Aaron se specializuje na hmyzí typy. Jeho Pokémoni chodí odpočívat do jeho tréninkového střediska,kde jsou i ostatní Pokémoni stejného typu (Hmyzího). Objevil se poprvé v díle Setkání s přítelem z minulosti kde se tvrdě se svými Pokémony připravovoval na zápas se Cynthií. Když byl mladý tak se mu v lese zalíbil jeden strom,na který se rozhodl s vylézt a pěkně ho prozkoumat. Pak ale zjistil že je moc vysoký a že sám dolů nesleze. Hmyzí pokémon, Wurmple mu pomohl se dostat dolů,a stal se tak Aaronovo dobrým kamarádem. Když potom zápasil s Wurmplem prohrál,a tak se naštval a Wurmpleho opustil. Ale když si uvědomil že to byl jeho veliký kamarád,rozhodl se,že se pro něj vrátí. Ale on tam nebyl. Když na Ashe, Aarona, Dawn a Brocka opět zaútočili Rakeťáci, Beatifly,vyvinutý z Wurmpla je tak nějak zachránil slunečním paprskem. Beatifly byl Aaronův malý Wurmple, ze kterého se vyvinul. Když potom zápasil se Cynthií, šampionkou regionu Sinnoh, prohrál. Má Beautiflye, Skorupi, Drapiona a Vespiquen.

Bertha
Bertha se v seriálech objevuje až v těch dalších sérií,jako je DP Galaktické zápasy. Specializuje se na zemní typy,má Gliscora, Hippowdona a Golema. Když jí Ash, Brock a Dawn poprvé objevili Brock hned věděl,že je z Elity,ale ona mu řekla, ať jim to neříká.

Flint
Flint se specializuje na Ohnivé typy Pokémonů. V seriálech má jen Infernapea, a s ním také nad trenéry stadionu a jinými trenéry snadno vyhrává. Když ale pak soutěžil se Cynthií, její Garchomp Infernapeho porazil, a tak Cynthie nepřichází o titul šampiona.

Lucian
Lucian je v této elitě specializován na psychické typy,má Bronzonga a Giragariga. Poprvé se objevil v díle Setkání elity! kde je vidět v televizi a potom i na živo,kde se setká s Dawn, Brockem a Ashem. Dawn Luciana vyzve na zápas, Lucian použije svého Bronzonga, a Dawn nově chyceného Buizela, který ji v zápase vůbec neposlouchal a dělal si co chce. Bronzong nad Buizelem snadně vyhrál,a také ho využil proti Rakeťákům, Luciana Buizel poslouchal. Buizel po prohře s Lucianem byl chvíli smutný,ale potom, když ho Rakeťáci chytli do klece se probral. Lucian byl také viděn v televizi,kde zápasil se Cynthií, se kterou prohrál, a ta tak neztrácí svůj titul šampiona.

UNOVA

Shauntal
Shauntal má v seriálech specializaci na Duchové typy. Ve hře má např. Chandelurea, Golema nebo Drifblima. Objevuje se v těch posledních sériích,Black & White. Shauntalin asi největší koníček je čtení - její místnost v lizo nemá zdi. Místo toho sloupy knih. Trenérka s výbornou slovní zásobou je většinou beze slov,a to hlavně při prohře.

Marshal
Marshal se v seriálech a ve hrách specializuje na Bojové typy. Ve hrách má například Mienshao a Sawka. Marshal je král wrestlingu, opravdový a silný bojovník. Pro něj je prý Alder, šampion z Unovského regionu, přesným modelem bojovníka.

Grimsley
Grimsley se specializuje na Temné typy. Ve hrách má Sharpeda, Lieparda a spoustu dalších. Jeho vzhled je hodně temný,vypadá jako upír,takže temné typy. Je hodně inteligentní,a rozhodl se neprohrávat,kdyby prý prohrával - co by teda dělal v elitní čtyřce?

Caitlin
Caitlin je poslední z Unovské elity. Většina lidí by na první pohled řeklo,že je to malá holčika která se honí za Pokémony, ale v tu chvíli si neuvědomily, že to takhle mluví o trenérce z elitní čtyřky! Má ohromně dlouhé vlasy,má kupříkladu Reunicluse nebo Gothitelle. Caitlin je princezna, žila na zámku,kde měli lidé nadpřirozené schopnosti. Je to právě ten typ dívky,který by nikdo neměl podceňovat!

KALOS

Malva
Vpravo nahoře je Malva, ohnivá trenérka, která je překvapivě horkokrevná. Její pokémoni jsou: Pyroar, Torkoal., Chandelure a Talonflame. Je bývalou členkou týmu Flare, ale stále kamarádí s některými členy. Je také hlavní reportérkou Lysandre Labs v oddělení Holo Casteru. Ovšem je také moderátorkou například Pokémoní Ligy Kalosu.

Wickstrom
Vlevo nahoře je Wikstrom, muž, který touží být bojovníkem, a proto nosí brnění. Používá železné Pokémony. Na čele má hvězdu. Je to velice zajímavý trenér a rád zápasí. Je plný odhodlání porazit každého, kdo mu zkříží cestu.

Drasna
A máme tu další Elitní trenérku co se specializuje na Dračí typy. V levém dolním rohu máte možnost vidět Drasnu, ženu, která je velmi šťastná, když vidí dobré pouto mezi Pokémony a jejich trenéry. Vypadá, že její předci byli vikingové či nějací indiáni. Je nejstarší v této elitě. Je velmi hodná a milá.

Siebold
Siebold má specializaci na vodní typy. Je to muž, který má rád porovnání Pokémona, který bojuje, s uměním. Už na jeho vzhledu je vidět že je umělec. Když mu někdo řekne, že nemá rád umění, je na něj velice naštvaný. Má také rád vaření a proto občas vaří například pro Violu nebo Granta a má také svou vlastní restauraci.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář