Jdi na obsah Jdi na menu
 

Diancie a Zámotek Zkázy

31. 1. 2014

 
Diancie a Zámotek Zkázy
Anglický název: 
Diancie and the Cocoon of Destruction
Japonský název: The Cocoon of Destruction and Diancie
- - -
Na začátku filmu se Diancie schovává svým poddaným – Carbinkům – v místě zvaném Diamond Domain, když tu najendou nejstarší Carbink, Merrick, jí řekne, ře není čas na hraní, aby toho nechala... Zvede jí do centra Diamond Domain a řakne jí, že Diamantové srdcekteré pohání celou jeskyni, brzy zemřea Diamond Domain s nímNásledně jí Merrick řekne, že jedině princezna může vytvořit nové Srdce. Diancie to sice zkusí, ale moc se jí to nepovede. Diancie se cítí beznadějně, ale Merrick jí poví o Xerneas a její Vílí Auře. Říká, že když byl mladší, byl v Allearthském lesu a Yveltal, pokémon zničení tento les málem zahubil. V tom se však objevil Xerneas a všechny zachránil.

Později se scéna změní na Ashe a jeho přátele, kteří bojují.

Následně Ash bojuje ve městě Avignon s Ace trenérkou jménem Astrid. Pikachu bojuje s Astridiným Pyroarrem a porazí ho s Electro BallemPak pošlou do boje Ashova Froakieho a Astridiného Meowstica. 

Mezitímje Diancie, na své cestě do města, přepadena záhadnou trenérkou s Delphox a jedním, neméně záhadným mužem, který má jako partnera Greninju. Oba následně začnou sledovat Diancie, která jim uteče, do města.
Scéna se změní na zápas Ashe a Astrid, kde si Ash místo Froakieho do dalšího zápasu zvolí Hawluchu a Astrid Absola, který se následně promění do své MegaEvoluční formy. Absol nakonec porazí Hawluchu Dark Pulsem.


Jak Ash s přátely putují městem, Pikachu uslyší něco z větší dálky a jde za tím zvukem, s Ashem, který ho pronásleduje, za seboou. Potom uvidí červenou, záhadnou ženu jménem Merilyn a záhadného muže, jménem Riot, jak s Delphox a Greninjou útočí na nějakého pokémona. Ash rychle přispěchá na pomoc Diancie (což je onen záhadný pokémon) v boji proti těmto dvěma trenérům a řekne trenérům, ať toho nechají. Diancie taky řekne, ať uteče pryč a Serena a Clemont s Bonnie jí v útěku pomohou. Ash na oba pokémony použije Thunderbolt, a ten knokautuje oba nepřátelské pokémony a v tom okamžiku Ash uteče.

Diancie řekne Ashovy a jeho přátelům, že jim velmi děkuje za záchranu. Překvapí je, že umí mluvit. Clemont přijde na to, že je to díky telepatii, kterou Diancie zjevně ovládá a Bonnie je překvapení tím, že Diancie je tak roztomilá. Serena se podívá do své příručky a zjistí, jak se pokémon jmenuje a má schopnost vyrábět diamanty. Mezití, co si dále povídají, Rakeťáci je pozorují.

Ash 
s přáteli jdou na večeři, samozřejmě s Diancie ta s nimi ráda povečeří. Když si pak jde Diancie pro další jídlo spolu s Bonnie, Serena řekne s údivem svým přátelům, že jí překvapuje, jak moc je Diancie podobná opravdové princezně. Mezitím Rakeťáci unesou Diancie a Ash je samozřejmě pronásleduje a pokouší se je chytit. Rakeťáci Siancie odnesou k velkým hodinám a tam ji nutí, aby jim vyrobila diamanty. Ta to samozřejmě splní, a ve chvíli, kdy se Rakeťáci rozplývají nad jejich bohatstvím, záhadná zelená dívka pomůže Diancie utéct. Po útěku se Diancie znovu shledá s Ashem a přáteli. Také jim teď řekne o jejím cíli – nalezení Xerneas a její Vílí Auru v naději, že ta bude schopná vyrobit opravdové diamanty, protože ty Diancieniny vždy po chvilce zmizí. To je také důvod, proč jsou Rakeťáci tolik vykolejení, když se to stane i jim. Ash a spol. se rozhodnou, že jí v hledání Xerneas pomohou. Diancie souhlasí.

Ona zelená, záhadná dívka, jméneme Millis Steelová se vrátí na něco jako letadlo 
a uvnitř se setká s mžem, který je pravděpodobně jejím otcem či bratrem (Argusem), který monituruje Diancie a stejně tak i Merilyn a Riota.

Scéna se mění na Ashe, Diancie a Serenu s Clemontem a Bonnie. Diancie cítí Vílí Auru.


Dalšího rána se Ash a jeho přátelé vydávají na loď do města Orsay. Samozřejmě s nimi jde i Diancie. Mluví o tom, že od chvíle, co potkala Ashe, zažila nejvíc legrace za celý svůj život. Následně Diancie vyrobí diamant a Bonnie ho chytí. Diancie sice říká, že brzy zmizí, ale i tak si jej chce Bonnie ponechat.

Když dorazí do města, vydají se do obchodního centra, kde Diancie spatří Merricka a dva její sluhy a zpanikaří. Ash jí pomůže v útěku před jejími, momentálně nechtěnými, sluhy. Venku je Diancie posmutnělá, že jí našli a v tu chvíli se objeví Marilyn. 
Ash s ní začne bojovat a jeho přátelé utečou na Sereniném Rhyhornovy. Riot se najednou objeví před nimi u stromu a také se pokusí ukrást Diancie pomocí Greninjy. Clemont a Serena začnou bojovat s Greninjou a Ash se k ním připojí. Marilyn se znovu pokusí ukrást Diancie a tak Delphox s Greninjou útočí naráz. Merrick a další sluhové se k Diancie připojí a začnou jí bránit. V tom se objeví i dívka, která prve pomohle Diancie utéct a s jejím Chesnaughtem

Diancie se po nějaké době pokusí ukrást Marilyn, Riot, Steelovi i Rakeťáci a při jejich horlivém zápasení se dostanoou k jezírku. Z jezírka je cítit zvláštní síla a energie. A ti zasvěcení už vědí, že je to Kokon destrukce, v němž “spí“ Yveltal – Pokémon, který má zničit vše živé. Zvláštní energie se vzápětí probere a Yveltal se znovu objeví na světě. Yveltal začne bojovat a všichni s ním.

Po chvíli začne Yveltal po celém lese rozprostírat svou Temnou Auru a tak vše živé v celém lese začne umírat. Jediná věc, která může Yveltala zastavit je pokémon života. Xerneas.
Xerneas se objeví a celou situaci zachrání tím, že se obětuje. Promění se do Stromu života a tak zastaví Yveltalovu auru. Pak díky své síle uzdraví vše, co zasáhla Yveltalova síla, která 
ničila vše živé v lese. Jediná nevýhoda je, že se ze Stromu života nejspíš už nikdy neprobudí.

Nakonec Diancie vyrobí nové Srdcový diamant. Bonnie pak dá Diencie diamant, který pro ni dříve vyrobila, který jako 
zázrakem nezmizel. Říká, že to bude navždy pečeť jejich přátelství.
- - -
Trailer:

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář