Jdi na obsah Jdi na menu
 

Genesect a Probuzení Legend

21. 9. 2013

 
Genesect a Probuzení Legend
Anglický název: Genesect and the Legend Awakened
Japonský název: ExtremeSpeed Genesect: Mewtwo Awakens

- - -
Mewtwo spolu s dalšími pokémony létá oblohou a závodí spolu.

Ve stejnou chvíli, ne příliš daleko pět Genesectů také letí vzduchem. Červený Genesect řekne, aby ho následovali. Genesecti přistají na zasněžené hoře. Mewtwo vyletí ven z atmosféry a zamrzne, takže začne padat dolů.


Ash, Iris a Cilan se procházejí "Centrálním Parkem" jednoho města. Po chvíli dorazí do Pokemoních Hor. Potkají Erica – jeden ze zdejších pracovníků. Nechají svoje pokémony, ať si hrají s místními.

Když skončí s hraním, Ash se dostane k jezírku, u kterého leží malý Genesect. Říká, že chce jít domů a Ash se zeptá, jestli se ztratil. Neodpoví, protože neví, co to slovo znamená. Ash mu slíbí, že mu pomůže dostat se domů a on se zeptá: „Opravdu?" a Ash pikývne.

Vzápětí přiletí ostatní Genesecti zaútočí na Ashe, Iris, Cilana a malého Genesecta. Ash si nejdřív myslí, že jsou to přátelé toho malého, ale pak se ukáže, že tomu tak není. Vypukne zápas. Najednou přiletí Mewtwo a zachrání Ashe a ostatní.

Ash a ostatní získají vědomí v temném kráteru. Mewtwo se jich zeptá, jestli jsou v pořádku, ale když odpoví, že ano, Mewtwo je spřahne pohledem a stroze odpoví: "Neptala jsem se vás – Ptala jsem se Pikachua a Axewa." Ash se zeptá co to bylo za pokémony, a Mewtwo jim řekne, že jsou to pravěcí pokémoni znovuzrození a obnovení zločineckým týmem Plasma.

V Pokémoním centru se Ash, Eric a sestra Joy baví o o´tom, že si myslí, že tito 'Genesecti' jsou nebezpeční a chtějí, aby nechali malého Genesecta jít, ale Ash si je jistý, že on je hodný. Genesecti terorizují Pokémoní Hory a vytvářejí tam velký kokon. A kradou elektřinu – ve městě nastávají výpadky proudu.

Mewtwo všechno pozoruje z vrcholku zdejšího mostu. Vzpomíná na to, jak jí vytvořili Rakeťáci, jako klon Mew. Jako nejsilnějšího pokémone všech dob a uvědomuje si, že Genesecti jsou na tom velmi podobně.

Ash, Iris a Eric mezitím nacházejí kokon a Cilan pomáhá sestře Joy ošetřovat zraněné pokémony. Ash nalezne kokon a Eric naťuká kód, aby se do budovy, v níž se kokon nachází, mohli dostat. U kokonu je také jezero, ve kterém jsou lekníny. Genesect jim říká, že ty samé květiny roztly u něj doma a opět opakuje sou větu „Já chci domů“. Eric se od Ashe a Iris odpojí a jde se pokoušet nahodit proud. Mewtwo se ještě jednou objeví, a promlouvá s červeným Genesectem. Genesect si toho ale nevšímá a opět začne útočit na Mewtwo. Vyletí spolu do města a podaří se jim zbořit mrakodrap

Ostatní Genesecti útočí na Ase a malého Genesecta. Cilan přijde Ashovi na pomoc se všemi pokémony, které již uzdravili. Všichni společně zaženou Genesecty do kouta, ale vtom přiletí červený. Opět vypukne silný zápas, ve kterém by dozajista zvítězili Genesecti, kdyby nepřiletěl Mewtwo a podruhé všechny nezachránil. Mewtwo opět čelí sama všem Genesectům dohromady. Podaří se jí odrazit hned několik jejich útoků, ale červený Genesect jí uštědří několik velmi silných ran.

Mládě Genesecta se probudí z bezvědomí a vyráží uhasit modrý oheň na kokonu. Ostatní divocí pokémoni mu vyráží na pomoc, až se jim to nakonec podaří. Zachrání tak tři zlé Genesecty, kteří jim od té doby pomáhají. Ale červený Genesect se jen tak nevzdá. Ash vběhne mezi Mewtwo a Genesecta pod záminkou, zastavit je, ale Mewtwo mu řekne, aby ihned odešel. Ash však odpoví, že nemůže, protože slíbil malému Genesectu, že ho dostane zpět domů. Ostatní Genesecti také promlouvají k jejich vůdci, aby toho nechal. Všichni pokémoni si mezi ně také stoupnou a vypadá to, že to je konec. Pak ale červený Genesect opět vystřelí a Mewtwo naposlední chvíli zastaví jeho útok.

Mewtwo použije svou psychickou sílu a zdvihne Genesecta do vzduchu. Vyletí s ním až do vesmíru a zmrznou oba dva… Mewtwo se ale po chvíli probere a zrovna vidí rozbřesk Slunce. Všimne si, že Genesect je také vzhůru a vysvětluje mu, že můžou žít s lidmi v míru. Podají si ruce a vzápětí začnou padat dolů. Mewtwo to nevydrží a omldí, ale Genesect ji chytí a pomůže jí, dostat se bezpečně dolů.

Sletí dolů strašně rychle – jako meteor, ale ostatní Genesecti je zadrží a na pomoc jim přiletí také Ashův Charizard a Irisin Dragonite. Jejich záchrané síť se ale prolomí a oni opět, sice trochu pomaleji – letí dolů. Naštěstí psychičtí pokémoni zdvihnou z vody velkou bublinu a zachytí v ní Genesecta i Mewtwo.

Genesecti si vytvoří nový kokon v Pokémoních horách, avša tentokrát ho použijí jako domov, ne jako základnu. Mladý Genesect se zde také zabydlí a Mewtwo se opět rozletí na vrcholek tentokrát velmi vysoké věže a odtamtud pozoruje celé město.
- - -
Trailer:

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mewtwo

Siobhian,22. 7. 2016 14:57

Mewtwo je samec :) ne samička

Re: Mewtwo

Matěj (Board Admin.),31. 7. 2016 11:18

Ne tak docela ;)
Legendární pokémoni nemají určené pohlaví. Až na pár výjimek.
Ale tou Mewtwo není ;)