Jdi na obsah Jdi na menu
 

Hoopa a Střet Věků

31. 12. 2015


Hoopa a Střet Věků
Anglický název:
Hoopa and the Clash of Ages
Japonský název:
The Archdjinni of the Rings: Hoopa
- - -
Před sto lety:
Ve městě Désser se objevil Hoopa ve své pravé formě. Chtěl ukázat, jak siiný je. Pomocí svých prstený (nebo lépe řečeno prstenců) přivolá Kyogre a Groudona, kteří spolu okamžitě začnou bojovat. Hoopa se zeptá obyvatelů, jestli jsou překvapeni. Ale když se objeví znovu, přivolá Reshirama, Zekroma a Regigigase, kteří při jejich zápasu ničí město a donutí jeho obyvatele utéct. Najednou se objeví muž s přívěskem Arceuse na krku. V ruce má Prison Bottle, do které uloží zlou formu Hoopy, takže již nemá šanci se přeměňovat.

Současnost: 
Mladý muž se prochází ve Valley of Arche a zajde do jedné jeskyně. Tady použije Solrockův Záblesk, aby v temnotě mohl vidět. Najde tu uloženou Prison Bottle. Vezme jí do ruky a vtom ho ovládne temná síla.

Mezitím relaxují Ash, Clemont, Bonnie a Serena v Pokémoním centru poblíž Désseru. Když Serena přinesa donuty, všichni se seběhnou a jdou ochutnat. Když se ovšem objeví Hoopa ve své menší a slabší podobě a ukradne jim donut, Ash se rozhodne ho pronásledovat. Skrz jeho prstenec-portál se dostane na věž ve městě Désser. Před ním se objeví Hoopa, který po chvilce na věž teleportuje stovky různých Pikachu z celého světa. Když Ash pozná svého Pikachu na první pokus, Hoopa je zklamaný, že na to přišel tak rychle.

Najednou se objeví dívka jménem Mary a řekne Hoopovi, ať všechny Pikachu vrátí tam, kam patří. Když se tak stane, Mary se představí, jako opatrovatel Hoopy. Následně Ash pomocí portánů-prstenů přinese Serenu, Bonnie a Clemonta na věž. Když sejdou dolu, spatří před sebou mladého muže, Barzu, který v ruce drží Prison Bottle. Otevře ji a z Hoopy se chtě nechtě stane opět její zlá, “nespoutaná“ forma. V tu chvíli se z Barzy vypustí všechna zlá energie. Hoopa začne ničit spoustu věcí kolem sebe.

Když se jim nakonec podaří zlou formu Hoopy opět uzavřít do Prison Bottle, už všichni vědí, že se jí nikdo nesmí dotknout a tak ji Clemont vezme do jednoho ze svých strojů.Hoopa se velmi bojí lahve, poněvadž se nechce měnit do své druhé formy, protože nechce nic ničit.

Barza vysvětlí, že muž, který před sto lety uvěznil nespoutanou Hoopu, byl jeho a Maryin dědeček.Také jim vysvětlí, že oba s Hoopou vyrůstali a berou ho jako sourozence. Jejich dědeček totiž o Hoopovi řekl, že je členem jejich rodiny.

Když se ovšem objeví tým Rakeťáků, omylem pak znovu vypustí Hoopovu zlou formu pryč z lahve, Mary a Barza Hoopovu přeměnu sice zastaví, ale nespoutaná forma se pak oddělí od Hoopy a žije sama od sebe. Hoopa navíc rozbije Prison Bottle, aby ji už nikdo nemohl zastavit. Mary pak řekne, že zlá Hoopa není Hoopa, ale jenom jeho stín a tak se mu začne řikat Shadow. Hoopa přivolá na pomoc Lugii a ta začne útočit na Shadowa. Tím započne zápas legend.

Mary a Barza vědí, že můžou vyrobit novou lahev, ale k tomu potřebují sílu ohně, vody a země. Jako voda je použit Ashův Frogadier. Jako oheň Serenin Braixen a jako země Bonnie přinese z pouště jednoho Hippopotase. Ash zůstane s Hoopou, zatímco zbytek jde do věže vyrobit novou lahev.

Když se Ash s Hoopou schovávají, najednou se objeví Shadow a začne je hledat svojí obří rukou skrz prsten. Zrovna, když si myslí, že je Shadow objeví, přiletí Luia a celou situaci zachrání. Ovšem Shadow Lugiu následně pošle zpět do moře, kde normálně žije. Hoopa proto vyvolá Latiase, Latiose a Rayquazu, aby jim pomohli aspoň oni. Latias a Latios pomůžou Ashovi a Hoopovi utéct, zatímco Rayquaza bojuje s Shadowem. Shadow si ovšem na pomoc přivolá Dialgu, Palkii, Giratinu, Kyurema, Groudona a Kyogrea. Zápas legend pokračuje.

Mezitím se na věži ostatní pokoušejí vytvořit novou lahev. A daří se jim to. Za pomoci vody, ohně a země a trochou síly Arceuse od Mary a Barzy se lahev začíná formovat.

Když už je všech šest legend svoláno, Shadow začíná naplno útočit. Rayquaza, Latios a Latias se promění do MegaEvoluce a Kyurem se změní do své Black a následně i White formy.

Jak tak vyrábění nové lahve pokračuje, Shadow si toho všimne a začne útočit na věž. Ash se tedy rozhodne, že vytvoří okolo věže ochranné tornádo pomocí Latiasovy, Latiosovy a Rayquazyni síly. Tuto bariéru se ovšem Shadowovy legendy brzy porazily. Prison Bottle je ovšem hotová právě včas a tak Barza polapí Shadowa právě ve chvíli, kdy se chystá zničit Ashe i s Hoopou.

Když se však zdá, že je vše zachráněno, kolem města se začne stahovat zbytek Shadowovy temné energie, která ničí vše, co jí přijde do cesty. V uzavené oblasti se ovšem nacházejí i lidé z města. Hoopa už se ovšem může v klidu měnit do své pravé formy, aniž by to způsobilo jakoukoli škodu. A tak ve své formě rozešle prsteny tak, aby se všichni obyvatelé mohli přesonout ven z nebezpečné oblasti. Když už uvnitř zbývají Ash, Mary, Barza a Hoopa, objeví se Arceus a energii zastaví na dost dlouho, aby se Hoopa stihl dostat ven.

Když už byli všichni venku, temná síla navždy zmizela. Na obloze se objevil Arceus a všechno dobře dopadlo.
- - -
Trailer:

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář