Jdi na obsah Jdi na menu
 

Kyurem a Šermíř Spravedlnosti - Keldeo

21. 9. 2013

 
Kyurem a Šermíř Spravedlnosti - Keldeo
Anglický název:
Kyurem VS The Sword of Justice
Japonský název: Kyurem VS Scared Sword Keldeo
- - -
Ash a jeho Pikachu bojují proti trenéru s Druddigonem.

Scéna se mění na zelené louky, kde Keldeo je zápasí s Virizionem. Keldeo používá jeho roh jako meč a Virizion také použije roh. Oba jejich meče se střetnou a objeví se záblesk.

Scéna se změní na skalnatý terén, kde Keldeo vede zápas s Terrakionem. Terrakion narazí do balvanu, který na něj spadne. Pomocí svého rohu - meče - však balvan rozbije. Oba nakonec střetnou své meče a scéna se změní.

Mrtvý les, kde Keldeo zápasí s Cobalionem, obklopuje bouře. V oblasti a hoří několik stromů. Keldeo rohem naposlední chvíli přesekne hořící strom, který na něj padá a Cobalion řekne Keldeovi, že jeho akce jsou nezodpovědné. Keldeo odpoví, že chce bojovat s Kyuremem, ale Cobalion nedává známku toho, že Keldea slyší; místo toho, "nabíjí" svůj meč.

Scéna se změní na potok, kde se tři Meče spravedlnosti setkají, aby se dohodli, zda je Keldeo připraven k boji proti Kyuremovi. To je totiž jediná možnost, aby byl také pasován na Šermíře spravedlnosti. Virizion a Terrakion docela souhlasí, ale podle Cobaliona, se Keldeo dosud plně nenaučil ovládat meč a tudíž ještě není připraven. Keldeo ho zaslechne, a snaží se ho přesvědčit, ale marně.

Zatímco meče spravedlnosti spí, Keldeo odejde a míří do pléna, kde má Kyurem bydliště. Tři meče si toho ale všimnou a utíkají za ním. Když Keldeo přijde, Kyurem zpochybňuje, že je vůbec schopen bojovat s někým větším, než je Keldeo sám. Když Meče spravedlnosti dorazí, bitva mezi Keldeem a Kyuremem započala. Během boje Kyurem zlomí Keldeův roh, což Keldea ochrnulo strachem. Terrakion se pokusí zastavit boj a zachránit Keldea, ale Cobalion ho zastaví a říká: "Nebudeme do toho zasaovat!" Kyurem, který se přemění do své Bílé formy, zmrazí trio, aby zabránil dalšímu rušení. Keldeo si toho všimne a když vidí své přátele zmražené, překoná ho strach a utíká z bitvy. Kyurem, zuřivý, rozzlobeně prohlašuje, že jejich boj ještě rozhodně není u konce...

Mezitím, jsou Ash a jeho přátelé ve vlaku. Oshawott, Pikachu, a Axew si hrají ve vagónu. Vlak zastaví na Větrném nádraží a Cilan s ostatními vyráží ven, s cílem za tři minuty získat 50 obědoboxů s Darumakou. Vlak stihnou jen tak tak. Když už jsou ve vlaku Ash si stejně jako ostatní všimne Scraggyho, který se snaží chytit vlak. Ash ho vyzývá, aby skočil, ale pokémon k tomu nemůže sebrat sílu. Snivymu se podaří chytit Scraggyho do svého úponkového biče. Ve chvíli, kdy už mají Scraggyho u sebe, uslyší Pikachu nějakého pokémona na střeše vlaku. Je to Keldeo. Ve chvíli, kdy se probudí, je varuje, že ho pronásleduje pokémon, kterému se říká Kyurem. Už je ale pozdě - Kyurem skočí na vlak a zaútočí na Keldea, ale brzy je donucen vyskočit z vlaku, protože vlak vjíždí do tunelu.

Když už je vše v klidu a vlak projíždí tunelem, vypráví jim Iris, jak jí Elder z její vesnice jednou vyprávěla o tom, že Kyurem je nejsilnější ze všech dračích typů.

Když už se Ash a ostatní s Keldeem dostanou do Pokémoního Centra, sestra Joy jim vypráví o tom, kdo to ten Keldeo je. Poté, co odejdou z Centra, přepadnou je Cryogonalové, které poslal Kyurem, který se ostatně po chvíli ukáže také. Při útěku ukradne Iris vzducholoď a tím odláká Cryogonaly od Keldea. Kyurem ale zmrazí motory vzducholodě a Iris se v ní zřítí do jezera.

Cilan se je následně také pokouší odlákat tím, že Cryogonalům ujíždí ve vlaku. Ti na to také skočí a letí za vlakem.

Ash mezitím utíká s Keldeem k doupěti Kyurema. Keldeo mu vypravuje o Terrakionovu, Virizion a Cobalionu.

Kyurem a Cryogonalové chytili Cilana, ale opět nenašli Keldea - Kyurem se velmi rozzuří a zařve tak, až praskne sklo v celém vagónu.

V tu chvíli už Ash s Keldeem dorážejí na Kyuremovo doupě a pokouší se rozbít led, ve kterém jsou Meče uvězněni. Dorazí tam i Kyurem a Keldeo ho vyzve na souboj. Keldeo se najednou přemění ve svou pravou - Resolutní - formu a zápas začne. Při zápasu nejdřív Kyurem použije velmi silný útok. Až tak silný, že jím prolomí led, v němž jsou Meče uvězněni. To Keldeovi dodá odvahu. Když ho ale Kyurem uvězní v ledu, sebere zbytek svojí síly a konečně se mu podaří použít svůj meč na sto procent. Díky tomu porazí Kyurema.

Po jejich zápasu začnou z pevnosti padat trosky a musí co nejrychleji utéct. Každý si nasedne na jednoho Šermíře a ti je odnesou pryč z této sluje. Kyurem naštěstí celou sluji zmrazí, aby už nemohla nikomu ublížit.

Keldeo je konečně přijat do Šermířů spravedlnosti.
- - -
Trailer:

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář