Jdi na obsah Jdi na menu
 

Ikona a spřátelené weby

Zde je Ikona těchto stránek.Velikost si upravte, jak potřebujete.


URL Kód:
http://nd06.jxs.cz/298/565/48f6bc50bd_104058687_o2.gif

Pro výměnu ikonek napište na matysek.pokemon@eaurora.cz

Spřátelené weby:
 
 Tyto stránky jsou dle mého názoru velmi dobře propracované a jejich autorka je velmi milá. Na jejích stránkách naleznete mnoho informací. Maskot těchto stránek je Lucario a Riolu, ale toho jste si jistě už všimli, protože to má i na ikonce. Doporučuji navštívit.

 
 Tyto stránky jsou plny mnoha užitečných informací. Jak jste si jistě všimli podle ikonky - je zde popis postav, trenérů, epizod a filmů a ještě mnoho a mnoho dalších věcí. Vedoucí této stránky je velmi milý člověk a vyhoví vám ve všech směrech. Skvěle se zde vyznáte. Doporučuji navštívit.

ikonka.png 
 Na těchto webových stránkách naleznete velmi mnoho informací o pokémonech. Já také pomáhám tyto stránky vylepšit, ale to ovšem neznamená, že na mé stránky zanevřu. Stránky vytvořil velmi přátelský člověk, který vám v mnoha věcech pomůže. Doporučuji navštívit.

 Na těchto velmi zajímavých stránkách naleznete mnoho informací spíše o seriálu a filmech. Stránky se sice tak často neupravují, ale i přesto tam naleznete velmi mnoho pěkných věcí a přátelského administrátora. Myslím, že tam naleznete skoro vše, co chcete. Doporučuji navštívit.