Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. - Kanto

22. 12. 2015

Legendární ptáci


Legendární ptáci jsou legendami Kanta. Každý z těchto ptáků je spojený s nějakým obdobím - jediné období, které tam není, je podzim.

Articuno je spojen se zimou. Přebývá na ostrově Seafoam, na jihu. Je to ledový a létající typ. Podle mě je z nich nejhezčí. Je celý modrý a má dlouhý ocas. Když letí, padají za ním třpytky.

Zapdos přebývá v elektrárně, na východu. Je hodně mocný, přeci jen létající typy jsou v boji s elektrickými v nevýhodě. Zapdos je elektrický a létající typ. Zapdos je spojený s jarem.

Moltres na rozdíl od Zapdose a Articuna přebývá v různých místech - stěhuje se z místa na místo. Moltres je spojený s létem. Je to ohnivý a létající typ. Je asi nejsilnější z nich, ale nevypadá moc hezky.Mew duo

Mew duo je pojmenováno podle jejich podobné genetické struktury, jsou to kočičí Pokémoni. Také jsou legendami Kanta, jsou to nejvzácnější a nejsilnější Pokémoni ze všech.

Mew se ve filmech objevil dvakrát: v prvním a osmém filmu. V tom prvním bojuje s jeho kopií, kterou stvořili lidé - se silným Mewtwo, který potom přestoupil k dobru. Mew je růžový, malý kočičí Pokémon, ale i jeho roztomilý vzhled může být někdy nebezpečný. Mew, jak jste viděli v prvním filmu, je často viděn v růžové kouli. Vědci díky jeho DNA zjistili, že jde stvořit lepšího Pokémona než Mew, a tak se stal Mewtwo klonem Mew. Je to psychický typ.

Mewtwo je Mew hodně podobný, až tedy na to, že má jinou barvu a že je o něco větší. Mewtwo stvořil šéf od Rakeťáků, Giovanni, spolu se svými vědeckými kolegy. Stvořili ho díky DNA, které získali od Mew. V prvním filmu se Giovanni snaží přemluvit Mewtwo, aby se k němu přidal, Mewtwo odmítl a dělal si, co chtěl. Ve světě způsoboval špatné věci, ale nikdo nevěděl, že právě Mewtwo všechny ty špatné věci dělá. Dokonce i měnil počasí do deštivých dnů. Ash a jeho přátelé se ho pak snažili přemluvit, aby se přidal k dobru, odmítl. Pokémoni museli proti sobě tvrdě bojovat, až potom, když Ash zkameněl a všichni Pokémoni ho svými slzami osvobodili, pochopil ,že se musí přidat k těm hodným.odmítnu Má také další dvě formy a těmi jsou jeho MegaEvoluce - Mega-Mewtwo X a Mega-Mewtwo Y. Tyto jeho formy se objeví ve filmu Genesect a probuzení legend. Je to psychický typ, ale v MegaEvoluci je i bojový typ. Je to nejsilnější pokémon všech dob.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář