Jdi na obsah Jdi na menu
 

3. - Hoenn

22. 12. 2015

Legendární Golemové / Regi trioLegendární Golemové jsou tři. Jsou legendami regionu Hoenn, tyhle tři legendy má Battle Frontier jménem Brandon, se kterým Reggie prohrál. Jsou z doby ledové, kamenné a železné. Jejich pán je Regigigas. Každý má jméno, které se skládá z Regi  a nějaký typ - rock, ice, steel.

Regice je ledový typ. Jeho velice zmrzlé tělo nikdy neroztaje, ani v ohni, a to je veliká výhoda. Radil bych, aby se k němu moc lidí nepřibližovalo, je hrozně studený, což by mohlo ostatní lidi zmrazit. Výzkumníci říkají, že jeho tělo je z ledu stejného jako na jižním pólu.


Registeel je ocelový typ. Jeho tělo se skládá z tajemné látky, která není z této planety, je prostě neznámá, a těžší než jakýkoliv těžký kov. Dokáže být hodně pružný a prostě ho nic neprorazí. Kdyby jste ho chtěli jakkoliv škrábnout, tak se vám to nepodaří, nehty byste si jenom zlámali. Nemám ale tušení, co tento pokémon jí ...

Regirock je kamenný typ. Jeho tělo se skládá hlavně z hornin, nemá mozek ani srdce, což by mohlo některé trenéry zajímat. Stejně jako ostatní dva Golemové přebývá v jeskyni. Je poměrně silný, pomalý, ale má hodně dobrou obranu.

 

Věčné duo / Eon duo

Věčné duo neboli Eon duo se skládá z dvou hodně si podobných Pokémonů. Ne jen, že jsou podobní vzhledem, ale také i jménem. Jsou legendami Hoenn. V seriálech má Latiose Tobias. Oba mají MegaEvoluce.

Latios je krásný dračí a psychický Pokémon. Latios je někdy dokonce rychlý jako letadlo, dokonce i mnohem rychlejší. Latios může vidět to, co si jiní myslí, i když není ve společnosti svého dvojčete, Latiase. Latios je modrý.

Latias je dvojče Latiose a má stejný typ jako on. Latias je vlastně stejný jako Latios, akorát je červené barvy. Má také podobné schopnosti. Latias dokáže být neviditelný díky paprsku slunce. Latias je hodně citlivý Pokémon, spolu s Latiosem tvoří velmi silné bytosti.Počasové trio

Počasové trio tvoří tři nesmírně silné Pokémony.  Navíc se sobě vůbec nepodobají. Jsou to takový maskoti, hodně silní maskoti. Představují tři součásti země: atmosféru, hydrosféru a litosféru. Teamu Magma a Aqua se Groudona a Kyogre podaří oživit. Kyogre a Groudon mají i Primální podobu. Rayquaza má MegaEvoluci.

Kyogre je obrovská velryba a jak už jste poznali vodní typ. Má schopnost vytvořit tsunami, způsobuje ošklivé počasí, deštivo a především veliké bouřky. Vše tohle zahání Groudon. Team Aqua se ho pokusil oživit, dodnes pobývá hluboko pod vodou, většinou v oceánech.

Rayquaza je obrovitánský drak, vypadající jako had, je to dračí a létající typ. Pohybuje se vysoko nad mrakami, je ohromně rychlý a silný. Když spolu Groudon a Kyogre bojovali, sletěl dolů a dal je do hlubokého spánku. Dalo by se říct, že je zastavil. Má MegaEvoluci.

Groudon je veliký, silný zemní Pokémon, který vypadá jako ohnivý a lávový. Groudon staví  a rozšiřuje kontinenty, je zachráncem těch, kteří trpí povodněmi. Dokáže dokonce i ve velkém vzteku vytvářet zemětřesení, což by mnoha Pokémonům a lidem ublížilo. Má Primal formu, stejně jako Kyogre.

Jirachi

Jirachi je malinký ocelový a psychický Pokémon. Jirachi dokáže spát až 1000 let. Zatímco spí, krystalický kokon ho chrání před nepřáteli. Lidem plní přání, i při spánku s nepřáteli bojuje, pořád ale spí. Jirachi je podle legend kometa, která jednou za 1000 let navštěvuje tento svět.

 

Deoxys

Deoxys je zvláštní Pokémon, který mění svou podobu - je to tedy psychický typ. Zde jsou ukázáni všechny formy Deoxyse. Základní je ten druhý a podle toho, co potřebuje (např. rychlost) se promění. Deoxys přišel z vesmíru a narazil na jeden meteor. Jeho inteligence pochází z krystalické sféry, kterou má na hrudi. Velmi divná věc je, že Deoxys může vytvořit klony svého vlastního stínu. Je to velký nepřítel Rayquazy. Říká se, že pochází z jiného vesmíru. Zleva; útočná forma, základní forma, obranná podoba a rychlá podoba.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář