Jdi na obsah Jdi na menu
 

5. - Unova

22. 12. 2015

Victini

Victini je legenda z regionu Unova. Je to psychický a ohnivý typ a je poměrem malý. Victini je také považován za "vítězného Pokémona".Nova Ten, kdo má na své straně Victini, bude prostě vyhrávat, ať se stane, co se stane. Victini má v sobě jakou si tajemnou energii, takže když se někoho dotkne, tak ten dotyčný vyhraje v čemkoliv. Tým Plasma se ho snaží najít, ale Victini je prostě neporazitelný. Victini také dokáže být neviditelný, takže se nemusí bát, že se pouští do nebezpečí. V pokedexu Unova je pod číslem 000.

 

Legendární mušketýři

Legendární mušketýři jsou tři mušketýři, kteří se tak jmenují proto, že jsou všichni bojového typu. Podle legendy je chrání jejich stanoviště. Je to trio, ale správně by tam měl patřit ještě jeden, Keldeo, kterého tihle tři Mušketýři zachránili, ale do skupiny se ještě neřadí. Jsou legendami Unova.

Cobalion je ocelový a bojový Pokémon, takže by se dalo říct, že je nepřemožitelný, protože je ocelový a ještě k tomu bojový typ - ocelovým vadí bojové typy. Cobalion stejně jako další dva mušketýři chrání zraněné Pokémony před nepřáteli, jsou to takový ochránci. Jeho tělo krom srdce se skládá z oceli. Má také schopnost nařídit Pokémonům, aby ho poslouchali pouhým kouknutím.

Terakion je kamenný i bojový Pokémon, takže podobný případ jako u Cobaliona. Terakion je z mušketýrů nejvíce nervózní a při tom také může ostatním Pokémonům hodně ublížit. Pomocí své síly zničí jakoukoliv rozvalinu nebo hrad pouze jedním úderem. Většinou obývá jeskyně.

Virizion je z nich asi nejelegantnější a je to travní a bojový typ. Stejně jako ostatní mušketýři se Virizion také stará o Pokémony a chrání je před nebezpečím a stejně jako oni používá své rohy k obraně i k útoku. Virizion dokáže být hodně rychlý, což dokazují jeho dlouhé nohy.

 

Kami trio / Božské trio

Kami trio se skládá ze tří vzdušných Pokémonů, kteří mají podobná jména i vzhled. Jsou zrozeni jako tří bohové, bůh větru, bůh blesku (a hromu) a bůh úrodnosti. Žijí někde nad mraky. Jsou legendami Unova.

Tornadus je létající typ. Jeho dolní část těla je obklopena mraky, které někdy způsobují bouřky. S pomocí větru je Tornadus schopen letět 300 km za hodinu. Díky své schopnosti může přivolat i tornádo, které může všechny domy vyhodit do povětří.

Thundurus je elektrický a létající typ a je to bůh blesku. Thundurus někdy střílí blesky, které dokážou způsobit opravdu velké bouře. Většinou zničí celou krajinu, takže je v hromech veliká síla a energie. Létá nad svým regionem Unova a rozhazuje blesky a hromy.

Landorus je zemní a létající legenda, svůj ocas používá jako bič na půdu, což způsobuje větší úrodu. Energie v ocasu slouží k výživě půdy, je také známý jako strážce polí. Jednou (resp.) dvakrát také potrestal Tornaduse a Thunduruse za to, že svými bouřemi a blesky ničí půdu.


 

Tao trio / Trio principu

Tao trio se skládá ze tří obrovských dračích Pokémonů, říká se, že právě oni pomohli vytvořit region Unova. Je to podobné trio jako stvořitelské trio - dva bratři proti sobě bojují a ten třetí je od nich oddělen - Zekrom a Reshiram se mezi sebou často hádali a bojovali proti sobě.

Reshiram je dračí a ohnivý Pokémon, který se přidal ke svému staršímu bratrovi Zekromovi. Dva dračí bratry to zápasení nebavilo, tak v boji přestali. Jeho energický ocas je tak teplý a proudí v něm tolik energie, že dokáže změnit teplotu. Pokud Reshiram vypustí plameny, je schopen zničit vše, co mu přijde pod oči.


Zekrom je takovým menším protikladem Reshirama - tím teď myslím rozdíly v barvách. Je dračí i elektrický typ. Ze svého ocasu někdy vypouští proudy elektřiny, protože v jeho ocasu je veliké množství energie, z jeho ocasu také vyzařuje jakési anti-gravitační pole, které vám umožní létat, i když nemáte křídla.

Kyurem je ten méně známý z Tao tria. Je dračí a ledový Pokémon, takže hodně silný. Dokonce se říká, že je nejsilnější dračí pokémon na světě. Kyurem se do našeho světa dostal v zamrzlém meteoritu, který spadl do veliké propasti. Má moc vytvářet elektřinu pomocí bodu mrazu. Kyurem také způsobuje strašlivá krupobití a dokáže zmrazit vše na co se podívá. Má také dvě další formy - černou a bílou. Do těch se proměňuje tak, že bere energii Reshiramovi a Zekromovi.


Keldeo

Keldeo je takový malý vodní, bojový koník, který i na své mládí a hmotnost je hodně silný Pokémon. Mohl by se řadit do legendárních Mušketýrů, ale zatím se do této skupiny nezařadil. Mušketýři mu nabídly místo, Keldeo se totiž odpojil od matky a mušketýři ho učili, jak má v přírodě přežít. Keldeo rostl, až překonal všechny tři Mušketýry a poté je opustil. Dokáže chodit po vodě podobně jako Suicune a tak také Keldeo cestuje - přes moře a oceány. Je legendou Unova.

 

Meloetta

Meloetta je Pokémon, který mění svou formu. Meloetta je zpěvavý Pokémon, který umí zpívat krásné písně a krásně tančí. Dřív byla Meloetta skvělá tanečnice, dávala lidem dobro, ale poté ztratila schopnost tančit i zpívat a ztratila své taneční boty. Mohla se přeměnit do jiné formy, ale pak však získala svůj krásný hlas a zpívala i tančila dál. Je legendou Unovy.

 

Genesect


Genesect je legendou, z regionu Unova, je hmyzí a ocelový typ. Genesect byl vzkříšen z fosílie a Týmem Plasma upraven na nejmocnějšího Pokémona - stejně jako Mewtwo. Nějaké údery se ale naučí sám od sebe, což dokazuje, že je nemilosrdný. Tento pokémon je považován za jednoho z nejchytřejších pokémonů, poněvadž dokáže velice rychle spočítat kam má udeřit a jakou silou.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář