Jdi na obsah Jdi na menu
 

6. - Kalos

22. 12. 2015

Smrtelné duo

Smrtelné duo jsou znovu dva pokémoni, kteří jsou pravými opaky. Jeden je pokémon života a druhý je pokémon smrti. Opět zápasili mezi sebou a ten třetí je uklidnil.

Yveltal je temný a létající typ, je to pokémon zničení a přebývá v "Kokonu Zničení" jehož tajemství je ve filmu Diancie a Kokon zničení. Je to také pokémon smrti a je velkým nepřítelem Xernease. Stvořil neživou přírodu.

Xerneas je ten vlevo a je to vílí typ. Vílí typ je novinka této generace. On je pokémon života a snaží se Yveltala zastavit, což se ukazuje také ve filmu uvedeném výše. Žije ve stromu života. Je takový milý pokémon, který pomůže všemu živému. Stvořil živou přírodu.

Zygarde

Zygarde je pokémon rovnováhy a pořádku. Postupně se vyvíjí, jak můžete vidět nahoře. Nejprve je buňkou, poté jádrem. Následně je Zygarde na 10% (ten pes). Předposlední je Zygardeova základní forma. Nejvyšší a nejsilnější forma Zygardea je ta poslední. Zygarde zastavil boj mezi Xerneasem a Yveltalem. Všem třem dohromady se jim říká XYZ trio. Je z nich asi nejhezčí. Dokáže měnit svůj druhý typ. Je dračí a zemní typ. Zemní typ si dokáže změnit na jiný typ, podle toho, kde se nalézá - louka = travní atd. Je velmi silný.

Diancie

Diancie je kamenný a vílí typ. Je to pokémon diamantů, ale občas se jí říká pokémoní princezna. Je také jeden z těch pokémonů, kteří mají MegaEvoluci. Má několik sluhů, kteří jsou Carbinkové. Nejstarší Carbink jí také radí, co má dělat. Je tak trochu kamarádka Xernease. Umí vytvořit tolik diamantů, kolik si přeje a proto je také častým terčem zloduchů.

Hoopa

Hoopa je psychický a duší typ. Má dvě formy, ale nemá MegaEvoluci. Její druhé formě se říká “Nespoutaná forma“. Nespoutaná forma je psychický a temný typ. Objevila se v zatím tom posledním filmu. Je to nejsilnější pokémon (takže už tu máme asi čtyři nejsilnější pokémony...) a říká se o ní, že je to takový pokémoní teenager, protože má piercing v uších. Jinak je to pokémon prstenů.

Volcanion

A tohle je poslední pokémon z oblasti Kalos. Je to vodní a ohnivý typ, což je velmi zajímavá kombinace. No a když se smíchá voda a oheň, vznikne pára. Tudíž je to pokémon páry. Hraje hlavní roli v 19. filmu pokémon. Je to jediný pokémon, který má kombinaci vodního a ohnivého typu. Je to takový tygr, vypadající trochu, jako tank. Víc se toho o něm neví.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář