Jdi na obsah Jdi na menu
 

Profesoři a Starteři

V každém regionu je profesor, či profesorka, kteří vám ve své laboratoři dají na výběr jednoho ze tří Pokémonů, který bude vaším prvním Pokémonem - těmito pokémony jsou starteři. Kdybych tu měl o každém psát všechno, tak bych se asi upsal k smrti, a proto je jen představím, spolu s profesory.

- - -V Kantu vás provede profesor Oak. Dá vám na výběr tři různé Pokémony: Bulbasaura,což je travní/jedovatý typ,potom Charmandera,což je ohnivý typ,a na konec Squirtla,vodní typ. Nejlepší je podle mě Bulbasaur. Má krásné básničky,a dalo by se říci,protivného vnuka Garyho.


- - -Profesorka Ivyová je krásná,a není divu že se do ní Brock v Pomerančových ostrovech zamiloval. Ona a profesor Oak jsou dobří přátelé. Je přední vědkyní Pomerančových ostrovů, ovšem nedává žádné startery, poněvadž tyto ostrovy náleží Kantu.

- - -Profesor Elm vám ukáže tajemství dalších Johtovských starterů. Chikorita, Cyndaquil a Totodile - zase stejné typy jako předtím,travní,ohnivý,vodní. Nejlepší je z nich asi Cyndaquil. Profesor Elm se o Pokémony stará,jako každý jiný chovatel. Je trochu zbrklý a možná až moc zapálený do své práce. Chodíval na přednášky profesora Oaka.- - -Profesor Birch je další, který vám představí tři nesmírně kouzelné Pokémony: Treecka, Torchica a Mudkipa. Já si zvolil Torchicka. Byl párkrát viděn v seriálech,v sériích s Maxem a May, a také v mangách a hrách, kde jsou všichni profesoři. Je velmi nepozorný a často nad věcmi nepřemýšlí tak moc, jak by měl.- - -Ve krásném a novějším regionu Sinnoh narazíte na profesora Rowana. Profesor Rowan každé léto pro mladé trenéry připravuje Pokémoní tábor,kde se trenéři učí zacházet ne tak se svými Pokémony, jako spíš s jinými. Na začátku cesty vám ale nabídne buď Turtwiga, Chimchara nebo tučňáčka Piplupa. Nejlíp uděláte když si vezmete Piplupa. Je velmi odměřený a vážný.- - -A jako další je profesorka Juniper. V hlavních regionech je Aurea Juniper jediná profesorka (Ivyová se tam moc nepočítá, protože Pomerančové ostrovy jsou malé a zapadají pod Kanto). Tak co, chcete navštívit Aureu a podívat se do krásného regionu Unova,který je rozhodně velmi zajímavý a úchvatný? Z jejích tří starterů - Snivy, Tepig a Oshawott - bych vám doporučil vzít si Ohawotta (ve hrách BW) a Snivyho (ve hrách BW2).- - -


V Kalosu Vás provede mladý a sympatický profesor Sycamore, na výběr vám dá ze tří pokémonů: Fennekin, Froakie a Chespin. Já bych vám doporučil Fennekina. Profesor často pomáhá při bitvách proti týmu Flare, i přesto, že jejich šéf je jeho přítel. Je to milý, mladý muž. Zabývá se zkoumáním MegaEvolucí spolu se svým bývalým pomocníkem - Alainem.- - -Region Alola je ze sedmé generace a zdejší profesor se jmenuje Kukui. Je to velmi pohledný a hodný člověk. Dává trenérům na výběr ze tři starterů. Prvním z nich je roztomilá travní sovička jménem Rowlet. Druhým je ohnivé koťátko Litten a tím třetím starterem je rozkošný lachtánek, kterému se říká Popplio. Z nich je asi nejlepší volbou Rowlet. Kukui může působit velmi zajímavým dojmem. To je tím, že celý tento region je založen na ostrovech Hawaii a vše je zde tak velmi exotické.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář