Jdi na obsah Jdi na menu
 

Šampioni - Liga Mistrů

 

Blue. V seriálech ho můžete znát jako Garyho Oaka, ovšem v seriálu není mistrem pokémonů. Poté, co ho ovšem Red porazil, stal trenérem stadionu v Indigové lize, poněvadž Giovanni svůj stadion opustil. V seriálech byl Ashův hlavní rival, a vnuk profesora Oaka. Stejně jako Cynthia je bez specializace. Je z regionu Kanto. Často se chová jako namyšlený tupec.

- - -Red. To je hlavní protagonista her první generace. Ve druhé generaci her je také šampionem. To proto, že v první porazil Bluea a tím se tak stal nejsilnějším trenérem oblasti Kanto. Ve druhé generaci pokémonů už není šampionem, protože ho porazil Lance a můžeme ho nalézt na vrcholu hory, kde ním můžeme bojovat.

- - -Drake je šampión na Pomerančových ostrovech. Nemá žádnou specializaci, ale jeho hlavní pokémon je Dragonite, takže je velice silný. Má dobré pouto se svými pokémony. Na své protivníky je hodný a když nad ním vyhrají, pogratuluje jim. Má dobré srdce a šampionem se stal poté, co porazil Captaina.

- - -Lance je šampionem v regionu Johto. Jeho specializace je na Dračí typy. V seriálech mockrát nebyl,spíš jen v těch prvních sérií. V seriálech měl Dragonite,a Gyaradose. Je to bývalý člen Elitní čtyřky v Kantu, ale pak ji opustil, protože porazil šampiona oblasti Johto. Kdo v Elitě Kanta převzal jeho místo není známo.

- - -


Steven Stone je šampionem v regionu Hoenn - stejně jako Wallace, který se jím ale stal až později. Specializuje se na železné typy, v seriálech měl Arona a Aggrona. Steven se nejdřív rozhodl že nastoupí do Elitní čtyřky,ale poté Elitu opustil,a stal se šampionem. Jeho hlavním pokémonem je Metagross, kterého umí MegaEvolvovat.

- - -Wallace je šampion z regionu Hoenn. Specializujse se na Vodní typy. Stejně jako Cynthia, i Wallace se párkrát objevil v seriálech. Třeba v díle Přihlaste se do soutěžě nebo Vítání hrdinů, Soutěž mezi přáteli a Dívčí strategie. V seriálech má Milotica, zatím jediného Pokémona, a ve hrách např. Luvdisca.

- - -Cynthia je šampionka v regionu Sinnoh. Ash, Brock a Dawn jí už několikrát potkali a jsou z nich dobří přátelé. Paul jí také vyzval k zápasu, ale prohrál. I trenéři z elity s ní měli zápas, jako třeba Lucian nebo Aron. Cynthia je chytrá, milá a laskavá. Nemá žádnou specializaci. Její Pokémoni v seriálech jsou Garchomp a Gastrodon. Ve hrách má pak dále Spiritomba, Lucaria a Milotica.

- - -Alder je šampion z regionu Unova. Stejně jako Blue a Cynthia je bez specializace. V seriálech má Bouffalanta. Alder je podle Marshala typ muže, který by mohl být specialistou na bojové typy, i když trochu vypadá jako náčelník indiánského kmene. Své pokébally má pověšené kolem krku.

- - -Iris je šampionka ve hře Black 2 a White 2.  Její specializace, ostatně i jako Lanceova, je na, jak jinak, Dračí typy. Ve hrách má Haxoruse, Hydreigona, Archeopse,... V seriále má například Axewa. Je jednou z nejsilnějších šampionek v pokémoním světě. Její pokémoni jsou extrémě silní.

- - -N je šampionem ve hrách Black 1 a White 1. Nemá žádnou specializaci. Ve hrách má Seismitoda, Zekroma/Reshirama (podle verze),... V seriále má např. Pidove, ovšem v seriále má všechny pokémony pouze spřátelené. Je opravdu jedním z nejsilnějších trenérů oblasti Unova. Jeho adoptivní otec, Ghetsis, je sice o malinko silnější, ale N se mu porazit nepovedlo.

- - -Diantha, již to jméno naznačuje božsky krásná. Poprvé se objevila v kavárně v Lumiose City, Diantha je Pokémon Šampionka a je jedním z nejtěžších trenérů v oblasti Kalos. Její pokémoni jsou na nejvyšší úrovni ze všech Šampionů. Nemá žádnou specializaci. Její nejsilnější pokémon je Gardevoir, kterého zvládá MegaEvolvovat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář