Jdi na obsah Jdi na menu
 

Trenéři stadionů

Kanto

Kamenný odznak
Brock je hned na prvním stadionu v Indigové lize, v Oblázkovém městě. Tento stadion se specializuje na kamenné typy. Za výhru získáte kamenný odznak.Brock je jako druhá nejhlavnější postava,hned po Ashovi. Na stadionu byl jen krátce,většinou cestoval s Ashem. Po té co z Kanta odešel své Pokémony předal svým bratrům. Je hodně chytrý a o Pokémony se dobře stará,později se stal chovatelem Pokémonů.

Vodopádový odznak
Misty má druhý stadion,specializuje se na vodní typy Pokémonů. Za výhru získáte Vodopádový odznak. Stadion najdete v Blankytém městě. Misty je milovnice vodních typů, takže když potkala sestru Joy, která vodní typy nesnášela, byla zklamaná. Asi jediný vodní Pokémon který se jí nelíbí je Gyarados. Má z něj strach, ale poté strach překonala. Na začátku cestuje s Ashem a Brockem.

Hromový odznak
Poručník Surge vede třetí stadion, ve Vermillion City, Rumělkovém městě. Specializuje se na elektrické typy, když vyhrajete získáte Hromový odznak. Na rozdíl od většina trenérů se chová arogantně, svého Pikachu nechal v Raichua vyvinout příliš brzy, a to je důvodem,proč v zápasech většinou prohrává: Když byl Raichu ještě Pikachuem, nenaučil se moc útoků. Dokonce i Ash ho porazil.

Duhový odznak
Erika má stadion v Celadon City, Seladonovém městě. Specializuje se na travní typy,za výhru je Duhový odznak. Erika dokonce vyrábí parfémy,z esence jejich Pokémonů. Poprvé Ashovu výzvu odmítla, ale potom si s ním zazápasila. Zápas byl tři proti tří,jako obvykle,ale kvůli Rakeťákům na stadioně vznikl požár. Všichni Pokémoni dkázali utéct,až na Eriččina Glooma. Ash se po něm vydal,a zachránil ho. Proto mu Erika předala Duhový odznak ...

Duchovní odznak
Koga a Janine mají stadion v Fuchsiovém městě,specializují se na jedovaté typy. Za výhru je Duchovní odznak. Koga je v zápasech rychlý, je vůdce gymnastiky - je to prostě ninja. Janine je jeho jediná dcera, a jejím největším cílem je, aby se stala stejně dobrou trenérkou jako její otec. Po nějaké té době se vůdcem gymnastiky stala Janine,a Koga nastoupil do Elity Kanta. I když tvrdě trénoval, říkalo se,že je jedním z Rakeťáckého týmu ....

Močálový odznak
Sabrina má stadion v Šafránovém městě. Specializuje se na psychické typy,za výhru je tu Močálový odznak. Má Kadabru, Espeona a Mr. Mimea. Sabrina je nebezpečná trenérka které se většina lidí bojí. Když byla malá holčička,zdědila po svém tátovi psychické schopnosti,kterými ničila věci,budovy,skoro všechno. Potom už měla pocit,že jí nikdo nemá rád. Tak se rozdvojila na dvě osoby. Na zlou,nepoučnou holku,kterou teď byla,a na malou holčičku,která byla šťastná - tou bývala když byla mladší. Když na její stadion přišel Ash,tak prohrál. A od té doby ho tam nechtěla vidět. Ale když tam znovu přišel,jeho Pokémoni z ní měli strach,a kvůli tmu,s ním Sabrina nechtěla zápasit. Ale také ho nepustila ven ze stadionu. Záchraou pro ně byl starší muž,který byl Sabrinin táta,ale to si Ash uvědomil až na konci. Vyprávěl jim celý její příběh,až se Ash rozhodl,že se tam vrátí. To ale dělat neměl,Sabrina svými schopnostmi Misty a Brocka proměnila v panenky. Tam bylo i ukázáno,že i její mámu proměnila v panenku. Sabrina řekla,že jestli s ní Ash nezvítězí,tak je nepromění. Byl to krátký zápas,Haunter jí stačil jen rozesmát,a v tu dobu se změnila. Ta malá holčička už s ní nebyla,a ty panenky se opět vrátily do normálu. Tím Ash získává Močálový odznak.

Sopkový odznak
Blaine má stadion Růžovém ostrově. Specializuje se na ohnivé typy. Za odměnu je Sopkový odznak. Blaine dříve pracoval pro Rakeťáky,ale potom se rozhodl k lepšímu. Později byl označen jako hrdina který zachránil legendu Moltrese. Když s ním Ash zápasil tak vyhrál. Má Rhydona, Ninetales a Magmara.

Zemní odznak
Giovanni a Blue mají stadion v Chromovém městě. Giovanni se specializuje na zemní typy, ale Blue nemá žádné určené typy. Blue stadion převzal poté, co ho Red porazil v lize a Giovanni svůj stadion zrušil. Za výhru je Zemní odznak. Blue je jenom ve hrách,v seriálech Gary,ale tam nebyl trenérem stadionu. Blue je vnuk profesora Oaka,a velkým rivalem Ashe. Giovanni je zase šéf Rakeťáckého týmu,který chce pořád a pořád nové Pokémony,chce ovládnout svět.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pomerančový ostrov


Korálový odznak
Cissy má stadion v Majkanovém ostrově,aby jste mohly získat Korálový odznak musíte udělat tyto disciplíny: Střelba na terč vodním dělem nebo závod v surfování. Cissy je z Pomerančových ostrovů ta nejtvrdší. Má Blastoise a Seadru.

Rubínový odznak
Danny má stadion na Pupkovém ostrově. Disciplína: Bobový závod,stavění ldového bobu nebo závod v mrazení gejzíru. Za odměnu je Rubínový odznak. V jednom seriále s ní dokonce i Misty navázala vztah ... Má Geoduda, Scythera, Electrodea, Nidoqueena a Machoka.

Bodlinový odznak
Rudy má stadion na ostrově Trovita. Za odměnu je Bodlinový odznak. Disciplína: Útok na terč nebo Pokémonní zápas se stejnými typy. Když k němu dorazil Ash,Brock a Misty tak se na Ashe moc nesoustředil,protože vyznával Misty lásku.

Jadeitový odznak
Luana má stadion v Kumquatovském ostrově. Za výhru Jedeitový odznak. Disciplína: Dvoj-zápas. Když poprvé uviděla Ashe, myslela si, že je to její syn Travis, asi tím, že měl Pikachu.

Pohár šampionů
Drake má stadion na Pumelovém ostrově. Za výhru je Pohár čampionů. Abyste ho získali musíte zápasit šest proti šesti. Drake je šampion Pomerančovích ostrovů. Ash dokázal orazit všechny jeho Pokémony.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Johto

Zefírový odznak
Falkner má stadion ve Fialkovém městě. Specializuje se na Létající typy. Za výhru je Zefírový odznak. Když Rakeťáci Ashovi ukradli Pikachu, Folkner ho svým Pidgeotem zachránil. Folkner také bojuje na třeše stadionu. Když s ním Ash zápasil, tak úspěšně vyhrál.

Rojový odznak
Bugsy má stadion v Azalkovém městě. Specializuje se na hmyzí typy,a za odměnu je Rojový odznak. Bugsy má svůj veliký skleník kde pěstuje různé stromy a rostliny - také tam má pár hmyzích Pokémonů. Bugsy ke hmyzím Pokémonům má zvláštní vztah, její Scyther v různých zápasech používá Mečový tanec,a tím se také chrání před ohnivými útoky. Použila to i na Ashe a jeho Cyndaquil ho přemohli,a tím také získali Rojový odznak.

Hladký odznak
Whitney má stadion ve Zlatoprutovém městě, specializuje se na Normální typy. Za výhru je tu Hladký odznak. Když se s ní Ash rozhodl zápasit, tak tam nebyla. Tak se s Brockem a Misty rozhodli, že půjdou na večeři, kde Whitney potkali, ale neuvědomily si, že je trenérka stadionu. Potom se dozvídají že má Whitney ve Zlatoprutovém městě stadion. Ash porazí dva její Pokémony, už to vypadá na jeho výhru,ale když si jako posledního Pokémona zvolí Miltanka, Ashe poráží. Po druhé se mu to podaří,a úspěšně získá Hladký odznak. V Johtové lize je Whitney jedna z těch nejsilnějších,i když vede normální typy.

Mlžný odznak
Morty má stadion v Týkovém městě. Specializuje se na duchové typy. Za výhru dostanete Mlžný odznak. Morty se hodně zajímá o legendy Johta, a především města,ve kterém žije. Ostatní trenéry učí bojovou techniku Pokémonů, i když má duchové typy. Divné ale je,že v Týkovém městě, tam, kde žije, byla postavena jedna věž, ve které bývali legendární Pokémoni, divné na tom je, že o nich tolik ví, ale málem zapomněl na to, že tam vůbec přežívali.

Bouřkový odznak
Chuck má stadion ve Skořicovém městě. Specializuje se na Bojové typy. Odměna je Bouřkový odznak. Dokonce i brzy ráno bojuje, ale zase říká, že se do elity dostat nechce. Jeho nejoblíbenější student je silný Bruno, aspoň takhle to říkává. Chuck vypadá jako většina trenérů kteří se zajímají o bojové typy. Triko na něm většinou neuvidíte,stejně jako na jeho oblíbeném žákovi Brunovi, prostě bojovníci.

Minerálový odznak
Jasmine má stadion v Olivínovém městě. Specializuje se na ocelové typy. Za odměnu je Minerálový odznak. Jasmine v boji používá silného a velkého Steelixe, Ash ho ze svým Cyndaquilem ale porazil. Její město je známé především kovem. Jednou si i dá zápas s Flintem, který je z Elitní čtyřky regionu Sinnoh. Byl to zápas jeden proti jednomu,jen takové cvičení. Flintův Infernape proti Steelixovi, který byl Jasmine. Steelix by měl být trochu v nevýhodě, Steelix používá útočné útoky, zatímco Infernape na Steelixe neútočí. Když potom udělá první útok,Steelix padne, a je konec zápasu. Potm se také dozví, že si Flint chce ze Cynthií, šampionkou, dát zápas, kdyby vyhrál, získal by titul šampiona ...

Ledovcový odznak
Pryce má stadion v Mahagonovém městě,specializuje se na ledové typy Pokémonů. Za výhru je Ledovcový odznak. Pryce jako většina starších trenérů ztrácí svou důvěru, a stejně jako většina z nich už nechce na stadionu bojovat. V seriálech se krátce představuje jako mistr,ale po své nehodě se vše změnilo. Už si dokonce i myslel,že Pokémoni nejsou k ničemu dobrý,jen k boji. Když s ním Ash chtěl zápasit,tak odmítl. Brzy ho ale donutil,ale prohrál. Po té co našel Pryce spolu s Ashem v zamrzlé jeskyně Piloswine,opět spolu zápasili. Tentokrát ale Ash zvítězil ..

Svahový odznak
Clair má stadion v Trnkovém městě. Specializuje se na Dračí typy. Za výhru zíksáte Svahový odznak. Clair je sestřenice šampiona Lanceho. V zápase s Ashem používá Dratini,ale zápas přeruší Rakeťáci. V tu dobu se ale Dratini vyvine v Dragonaira a má větší sílu,a Rakeťáky poráží. Nakonec s Ashem zápas dokončí,a ten tak získává poslední odznak z Johtové ligy.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hoenn

Kamenný odznak
Roxanne má stadion v Rezavém městě. Specializuje se na Kamenné typy. Za výhru je Kamenný odznak. Roxanne není jen terenérka stadionu v Rezavém městě,ale také i učitelka v Pokémoní škole. Když jí Ash poprvé vyzve na zápas,tak si není jistá aby souhlasila,zkrátka měla málo času. Jednou ho Roxanne a ředitel školy pozvali do jejich školy. Roxanne pak zápasí s Ashem. Ash tak vítězí,a získává Kamenný odznak.

Kloubový odznak
Brawly má sadion v Rostborovém městečku,specializuje se na bojové typy. Za výhru získáté Kloubový odznak. Browly se několikrát objevuje ve hrách,rád surfuje a trénuje své Pokémony na další zápasy. Když s ním Ash zápasil,nedokázal ho porazit. Na druhý zápas do toho dal hodně,chtěl získat další odznak a nad Browlym zvítězit,a taky že zvítězil.

Dynamový odznak
Wattson má stadion v Movilovém městě. Specializuje se na Elektrické typy. Když vyhrajete získáte Dynamový odznak. Je to starší muž který se stále usmívá. Když s ním Ash poprvé zápasil vyhrál jen z jedním Pokémonem, Pikachu. Wattson potom ztratil svou sebedůvěru a uvažoval o tom,že odejde do důchodu,ale potom jí zas získal,když porazil Rakeťáky.

Horký odznak
Flannery má stadion v Lavohřbetovém městě. Specializuje se na ohnivé typy. Za výhru je Horký odznak. Když s ní Ash chce zápasit,musí počkat tři dny,protože její děda šel psát novou poezii. To byla ale takové utajení,nechtěla,aby se někdo dozvěděl,že provádí tajnou špionáž. Je přestrojená za rozhodčí,ale časem svůj převlek sundá. Ash jí poté poráží a získává Horký odznak.

Rovnovážný odznak
Norman má stadion v Lístečkovém městě. Specializuje se na Normální typy. Za výhru získáte Rovnovážný odznak. Norman je otec May a Maxe, je expert přes normální typy. Potom můžu usoudit, že by se časem mohl stát jedním z Elitním čtyřky. To se ale změní, protože ho Ash poráží,a získává 5. odznak z Hoenn. Max je tak z otcovo neúspěchu nešťastný, a Ashovi odznak bere. Norman mu pak vysvětlí, že každý nemůže výtězit. Max pak Ashovi odznak vrátí.

Pírkový odznak
Winona má stadion v Stromovém městě. Specializuje se na Létající typy. Za odměnu je Pírkový odznak. Winona je zkušená trenérka, má dokonce shiny Swellowa. Ale díky Ashovo Grovyelovi, Pikachu a Swellovovi získává svůj šestý odznak z Hoenn.

Myšlenkový odznak
Tate a Liza mají stadion v Mechovém městě. Specializují se na Psychické typy. Za výhru je Myšlenkový odznak. Jejich otec je astronaut,a většinou létá do vesmíru chytat vesmírné Pokémony,jako je Solrock nebo Lunatone. Tate je mladší než Liza. Ash dvojčata poráží,a získává Myšlenkový odznak.

Děšťový odznak
Wallace a Juan mají stadion v Sazopolisovém městě. Specalizují se na Vodní typy. Za výhru získáte Dešťový odznak. Zatímco se Wallace stal úspěšným šampionem Hoenn, Juan zůstal trenérem stadionu. Má samé vodní typy,a nosívá podobný oblek jako Wallace.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sinnoh

Rudový odznak
Roark má stadion ve městě Oreburgh. Specializuje se na Kamenné typy. Když vyhrajete získáte Rudový odznak. Roark je syn Byrona. Když s ním poprvé Ash zápasil tak prohrál,potom ale Ash vyhrál,a získal tak Rudový odznak. Paul s Roarkem na poprvé vyhrál,ale Paulův Azumarill, což je vodní typ,neporazil Roarkovo Geoduda, což je kamenný typ,takže měl Azumarill výhodu - za to ho pak Paul pěkně potrestal: opustil ho.

Lesní odznak
Gardenia má stadion ve městě Eterna. Je to milovnice travních typů,takže je jasné,že její specializace je na travní typy. Jestli se vám podaří Gardenii porazit tak získáte krásný Lesní odznak. Gardenia je milá a silná trenérka. Má samé travní Pokémony (Turtwig, Cherubi, Roserade, Cacnea). Gerdeniina Cacnea bývala rakeťáka Jamese. James Cacnei neuměl moc dobře trénovat,tak jí dal Gardenii. A od teď je Cacnea velice silná,a dokonce umí i čerpací ránu,kterou s Jamesem neuměla :)

Dlaždicový odznak
Maylene má stadion ve městě Veilstone. V regionu Sinnoh je jedna z nelepších bojovnic,specializuje se na Bojové typy. Za odměnu dostanete Dlaždicový odznak. Když s Maylene zápasil Paul, tak jednoduše vyhrál. Maylene stadion se specializuje především na bojové typy. Paul tak mohl využít své silné Pokémony: svým nově vyvinutým Honchkrowem porazil Maylenina Medititea a dokonce i Machoka, a když pak zápasil s Lucariem, zvolil si ohnivý typ,což bylo docela rozumné. A když vyhrál,řekl jí něco ošklivého,což Maylene velice ranilo,a způsobilo to i to, že už nechtěla být trenérkou ve městě Velistone, ztratila svou důvěru. Dawn se tak rozhodla, že jí vyzve k zápasu,a řekla jí ,že také prohrála v různých koordinátorských soutěžích. Maylene tak Dawn poráží,a získává tak svou důvěru. Potom jí vyzval i Ash. Zápas mezi nimi byl velice zajímavý,ale nakonec skončil remízou. Ash tak získává Dlaždicový odznak od Maylene.

Mokřinový odznak
Crasher Wake má stadion ve městě Pastoria. Specializuje se na vodní typy,a za odměnu dostanete Mokřinový odznak. Dorazil dokonce i na festival Croagunků,kde cenu vyhrála sestra Joy,za záchranu všech Croagunků před Rakeťáky. Crasher je takový divný veliký muž,jehož vtipy vůbec nedávají smysl. Má tři Pokémony,z nichž nejsilnější je Floatzel.

Zkamenělinový odznak
Fantina má stadion ve městě Hearthome. Specializuje se na Duchové typy,má např Mismagiuse nebo Gengara,a když vyhrajete,předá vám Zkamenělinový odznak. Fantina má francouzký přízvuk,a mnohokrát chodí nakupovat,a proto nemá Ash nikdy příležitost si s ní dát zápas. Jednou si s Ashem dala zápas,který nebyl na ostro, Ash tak prohrál,a trénoval na skutečný zápas,ve kterém samozřejmě vyhrál. V tu dobu kdy byla mimo stadion trénovala své Pokémony, Brock jí samozřejmě rozuměl. Dokonce i Barry a Paul s ní zápasili. Paul s ní vyhrál, Barry zase prohrál.

Důlní odznak
Byron má stadion ve městě Canalave. Specializuje se na Ocelové typy. Když s ním vyhrajete zísáte Důlní odznak. Byron je otec Roarka, který má hned první stadion,ve městě Oreburgh. Byron je zvláštní osobnost,a je posedlý kopáním fosílií. Když mu je Rakeťáci ukradli,měl starosti. Když si s ním Ash dal zápas, jeho první volba byl Bronzor,oceloví a psychický typ,potom Steelixe a Bastiodona. Ash nad Byronem vyhrává,a získává Důlní odznak.

Rampouchový odznak
Candice má stadion ve městě Snowpoint. Specializuje se na Ledové typy Pokémonů, za výhru je Rampouchový odznak. Když s ní Ash zápasil zvolil si prvního Grotla - proti Sneaselovi. Grotle měl být v nevýhodě,ale přece jen vyhrál. Další její volba byl Medicham, Ash zvolil Staraptora. Po celém tom zápasu Ash překvapivě získává sedmí a předposlední odznak.

Majákový odznak
Volkner má stadion ve městě Sunyshore. Specializuje se na Elektrické typy,za výhru dostanete Majákový odznak. Volkner má silné Pokémony (Jolteon, Electrivire, Luxray, Raichu - takže všechny poslední vývoje). Dřív byl Volkner a Flint velkými rivaly,ale potom i dobrými přáteli. S Ashem prohraje,a tak se Ash může přihlásit do Sinnohské ligy!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Unova

Trojtý odznak
Cilan, Chili a Cress jsou tři bratři. Mají stadion ve městě Striaton. Specializují se na Travní,Ohnivé a Vodní typy. Za výhru je Trojtý odznak. Cilan se specializuje na travní typy,má Pansage,Chili ohnivé typy,má Panseara a Cress má Vodní typy - Panpoura. Cilan je z nich ten nejznámější,v Unovském regioně cestuje s Ashem.

Základní odznak
Lenora má stadion ve městě Nacrene. Specializuje se na Normální typy. Když s ní vyhrajete získáte Hlavní odznak. Lenořini Pokémoni jsou skvěle vytrénováni,je těžké je zasáhnout,skvěle se vyhybají. Pro svůj stadion si vybrala Normální typ,protože to je jediný,kterému skoro nic nevadí - soupeř prostě neví,jakého Pokémona by měl použít.

Stejný odznak má i Cheren ve městě Aspertia. Jeho stadion ale vzniká později, než ten Lenořin, ale také se specializuje na normální typy pokémonů. Je trochu slabší, než Lenora, ale tomuto odznaku stejně stále zůstává dobrá pověst.

Broučí odznak
Burgh má stadion ve městě Castelia. Specializuje se na Hmyzí typy. Za výhru tu je Broučí odznak. Burgh tráví většinu času v lese,kde žijí hmyzí Pokémoni. Také umí hrát na flétnu,a o své Pokémony se dobře stará.

Bleskový odznak
Elesa má stadion ve městě Nimbasa. Specializuje se na Elektricé typy. Když Elesu v zápasu porazíte získáte tak Bleskový odznak. Elesa je velice pohledná trenérka,takže se nenechte zmást. Objevuje se i ve hře Black and White.

Zemětřesný odznak
Clay je ze města Driftveil, specializujse se na Zemní typy Pokémonů. Když ho v zápasu porazíte odnesete si Zemětřesný odznak. Clay je v češtině hlína,což odpovídá na jeho specializaci. Clay má silný charakter,neustále mluví z lidmi,i když vypadá naštvaně :) Je silnější postavy,a trochu i připomíná kovboje. Má hodně silné Pokémony,Palpitoad má tři vývoje,tak uvidíme jestli se Clayovi Palpitoad vyvine.

Tryskový odznak
Skyla má stadion ve městě Mistralton. Specializuje se na Létající typy. Když se vám podaří ji porazit zíkáte Tryskový odznak. Skyla miluje létání,někdy dokonce létá se svými Pokémony. Dokonce i chodí na vrchol veliké věži,kde je vidět jak se mraky pohybují,prosrtě krásný výhled. Její dědeček byl známým talentovaným pilotem,Skyla je na něj hodně hrdá.

Rampouchový odznak
Brcyen má stadion ve městě Icirrus,specializuje se na Ledové typy. Když ho porazíte získáte Rampouchový odznak. Brycen byl dříve známou filmovou hvězdou,ale brzy už ho tvorba filmů nebavila,tak se přesenul k trénování. Začal trénovat v ledové jeskyni,a brzy se stal trenérem ledových Pkémonů a vůdcem gymnastiky. Aby skryl svou identitu tak nosívá masku.

Legendární odznak
Drayden a Iris mají stadion ve městě Opelucid - mají ho 8 a také poslední v regionu Unova. Specializují se na Dračí typy Pokémonů,když je porazíte získáte tak Legendární odznak. Drayden je veliký znalec draků,s dračími typy to hodně umí. Iris je zase divoká holka,která se také chce stát mistryní dračích typů.

Toxický odznak
Roxie je holka která hraje na kytaru. Má svou vlastní punkovou kapelu - Kofing a Toxíci. Na jejich stadionu v jednom kuse hrají a jejich fanoušci při tom povzbuzují zápasníky. Roxie je milá a když má Ash jeho Pignitea zasáhne jedový útok, dá mu berry a ta ho vyléčí :-)

Vlnový odznak
Marlon má velice rád moře a je velmi sympatický. Téměř pořád chodí v plavkách a plaveckých brýlích. Jeho pleť je trochu snědá. Je jasné že má vodní typy. Je poctivý a velmi přívětivý. Ash s ním sice nezápasil o odznak, ale Cameron ano. Díky tomuto odznaku Cameron nakonec mohl do ligy oblasti Unova.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kalos

Broučí odznak
Viola má první stadion v regionu Kalos. V tomto stadionu, se musíte orientovat na pavučině a bojovat s trenéry za pochodu. Mnohé cesty jsou blokovány. Viola vám za odměnu dá Pavučinový odznak. Violin koníček je fotografování a její stadión také vypadá jako galerie. Viola je mladší sestra Alexy.

Útesový odznak
Grant se specializuje na kamenné typy. Tento stadion je těžší protože najít Grantův stadion na nedaleké cyklostezce, není tak úplně lehké. Jakmile budete hotovi, můžete vstoupit do stadionu a vylézt na skálu, na které se setkáte s několika trenéry. Jeho odznak se nazývá Útesový. Jak je jasné, je jeho oblíbenou činností horolezectví.

Dunící odznak
Tento odznak dostanete od Korriny. Budete vyzváni k boji proti ní řádně na jejím stadionu. Tento stadion je jízda na kolečkových bruslích na kluzišti a vyžaduje porazit všechny trenéry, aby bylo možné vytvořit cestu ke Korrině. Je první trenér stadionu s MegaEvolucí - Lucariem.

Rostlinný odznak
Ramos má velice rád travní pokémony a tak je na svém stadionu používá. Tento stadion je relativně jednoduchý. Budete muset vylézt po různých liánách kolem velkého "stromu", z houpající se z platformy na platformu a tak se dostat až na vrcholek, kde je menší knihovna. Ramos má dokonce v tomto stromě i vlastní zahrádku.


Vysokonapjatý odznak
Clemont se specializuje na elektrické typy. Tento stadion je napájen z města Lumiose, hlavního města oblasti Kalos. Musíte vylézt na hranolovou věž, odpovědět na otázky Clemontovy sestry, Bonnie. Pokud se vám to v podaří, můžete jít do dalšího patra, pokud ne, budete to muset zkusit znovu a bojovat s jiným soupeřem. Clemont stále vynalézá nějaké přístroje.

Vílí odznak
A toto je novinka tohoto regionu... Vílí typy. Tento stadion se na ně specializuje, vůdce stadionu, Valerie, má tři pokémony tohoto typu: Sylveon, Mawile a Mr.Mime. Zda na tomto stadionu vyhrajete, získáte Vílí odznak a TM99 Oslňující záblesk. Umí mluvit se svými pokémony a má vlastnoručně vyrobený vílí křídla.

Psychický odznak
Tento stadion je jedinečný v tom, že skutečně zmizí. Budete muset cestovat napříč různými platformami, jako by byli na kouli a přejít na více pater. Když se dostanete na konec, narazíte Olympiu. Olympia na první pohled působí jako nějaká čarodějnice nebo vědma.

Ledovcový odznak
Tento konečný stadion spravuje Wulfric.
Budete muset manipulovat s vypínači, a tak otáčet platformy s cílem vytvořit cestu k trenéru stadionu, Wulfricu. Když porazí Ash jeho Abomasnowa, Cryogonala a Avalugga dostane jeho poslední odznak. Wulfric stále chodí v tílku a bundu má jen přes ramena. Je totiž zvyklý na zimu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář